PC TECHNIKA - HZ PC SERVICE

Prejsť na obsah

PC TECHNIKA

ÚDRŽBA

Mnoho ľudí sa sťažuje, že na stroji nerobia nič, napriek tomu „pracujú“ celé hodiny, sú pomalí, koktaví alebo hluční.
Pravidelnou údržbou počítača ho môžete udržiavať v prevádzke roky. Na druhej strane, ak do svojho počítača uvoľníte škodlivé látky (napríklad prach), programy (vírusy) a neaktualizujete softvér, môže sa v počítači vyskytnúť závažný problém,
s ktorými bude ťažké žiť.
Naša spoločnosť vám pomôže udržiavať váš počítač tak, aby pracoval správne.
HDD ALEBO SSD DISK?

Najúčinnejšou inováciou, ktorá môže stáť laptop, je jeho aktualizácia jednotkou SSD. Čo je to jednotka SSD a ako sa líši od pevného disku? HDD a SSD sa líšia vo všetkých smeroch, vrátane oblasti použitia.
Jednotka HDD alebo jednotka pevného disku ukladá údaje na magnetickom princípe, ku ktorému majú prístup čítacie hlavy. Doska sa otáča, čítacia hlava beží tam a späť na disk, takže číta a zapisuje údaje. V zásade sa skladá z mechanických prvkov a veľa kovu. Je ťažký, pomalý a relatívne ľahko zlyháva.
Ak ste o SSD ešte nepočuli: vaše dáta ukladajú pomocou čipov s prístupovým časom ~ 0,1 ms. Pri jednotkách SSD sa čas prístupu znížil takmer na nulu.
Čo to znamená v praxi? Spúšťanie, spúšťanie a spúšťanie programov sa stáva bleskom. SSD disky neobsahujú pohyblivé časti, čo ich robí optimálnymi pre použitie v prenosných počítačoch.
Naša spoločnosť pracuje s kvalitnými dielmi, takže výmena chybného disku už nie je problémom.
OCHRANA PROTI VÍRUSOM

Na ochranu počítača pred vírusmi a iným škodlivým softvérom môžete podniknúť niekoľko preventívnych opatrení.
Použite aplikáciu na kontrolu škodcov. Nainštalovaním a aktualizáciou aplikácie proti malvéru môžete chrániť počítač pred vírusmi a iným škodlivým softvérom. Škodlivé programy vyhľadávajú vírusy, spyware a iný malware, ktorý sa pokúša vstúpiť do e-mailu, operačného systému alebo súborov.
Softvér ESET pre počítačové zabezpečenie je riešením tohto problému. Prostredníctvom našej spoločnosti môžete svoj softvér ľahko zakúpiť a aktualizovať, takže nechcené vírusy a malware už nespôsobujú bolesti hlavy.
OTVÁRACIA DOBA
Pondelok - Piatok:
9:00 - 17:00
HZ PC SERVICE
Budovatelska 598/15
930 05 Gabčíkovo
e-mail.: hzpcservice@gmail.com
tel.:0904 435 468


Návrat na obsah